קונטיינר 6 מטר למכירה

חברת CONTAIN מתמחה בייצור ואספקת קונטיינרים בהתאמה אישית.

כל מה שחשוב לדעת על קונטיינרים

קונטיינר (או בשמו העברי – מכולה) הינו תיבת מתכת גדולה שלה שימושים שונים: מכולות יכולים לשמש לאחסון סחורה הזקוקה למתקן גדול ועמיד, שניתן לשנע אותו ברחבי הארץ וכן להישלח לחו"ל דרך הים.

קונטיינרים יכולים לשמש גם כפתרונות אחסון של ציוד, סחורה וכל מה שחשוב לשמור עליו במקום אחסנה סגור, בטוח מנזקי מזג האוויר ומאובטח כהלכה מפני פריצות.

כמו כן יכולים הקונטיינרים לשמש כמחסנים לחברות ולאנשים פרטיים, שימוש כמשרד ואפילו כמקום מגורים. שלד הקונטיינר, על ארבעת קירותיו, בנוי מפלדה כדי לאפשר לו לעמוד בעומס של משקלים גבוהים, רצפתו בנויה משילוב של עץ ומתכת ובאחד מצדדיו מצויות שתי דלתות.

קיימים סוגים רבים ומגוון נרחב של קונטיינרים בגדלי מכולה 40 רגל, מכולה 20 רגל ועוד. הקונטיינרים מגיעים גם בנפחים שונים ולכל מטרה.

מה תרצו לדעת?
מנוף מחזיק באוויר קונטיינר שמייצג דוגמה של קונטיינרים להשכרה של חברת CONTAIN
נגן וידאו אודות CONTAIN - קונטיינרים למכירה
ערימת קונטיינרים במידות שונות מייצגים קונטיינרים להשכרה של חברת CONTAIN

מדוע רכישת קונטיינר 6 מטר הינה כדאית?

 זמן אספקה גמיש – ניתן לרכוש קונטיינר בהתאמה לצרכי הלקוח.
זמינות – ניתן לקבל קונטיינרים גם בהתרעה קצרה ואפילו מהיום להיום.
אחסון בטוח של ציוד יקר – הסחורה או הציוד שלכם נשמרים בתוך הקונטיינר באופן בטיחותי ותחת אבטחה של 24/7 באזורי אחסון מאובטחים בלבד. כדי לשמור על בטיחות ותקינות הרכוש שנמצא בתוך הקונטיינר, מותקן סגר על דלתותיו כדי לוודא שלא נפתח בתהליך ההובלה או השימוש בו כמחסן.
בלעדיות לשימוש ולגישה – רק לבעל הקונטיינר קיימת גישה לפתיחתו והוא אינו צריך לחלוק את מרחב האחסון עם אף גורם אחר. בכל עת שהלקוח רוצה הוא יכול להגיע אל המכולה, להוציא או להכניס אליה ציוד או סחורה או לשנות בה את הארגון והסידור הפנימי.
חיסכון כספי – חסכון בעלויות מבנה קבוע לעומת קונטיינרים למכירה 
עלות האחסנה – אחסון ציוד בקונטיינר הינו זול באופן משמעותי  מכל אפשרות אחרת של אחסון המצויה בשוק. חישוב עלות האחסון אינה מתייחסת לכמות הציוד, אלא רק לגודל של מכולות.
פתרון מעולה לאחסון של סחורה שאינה מיועדת לשימוש מיידי
בזכות האופציה של הקונטיינרים, אין צורך לקנות משרד א בית עסק קבוע ולהיגרר לתשלום עלויות גבוהות או תשלומי שכירות גבוהים. בוחרים בשירות האחסון של קונטיינר ומאחסנים בו את הסחורה העודפת.
הקונטיינר שומר באופן אידיאלי על איכות המוצרים – הוא סגור ואטום לכל מזג אוויר ונזקיו, רטיבות, לחות וכדו'. הסביבה המוצלת והאטומה של קונטיינרים הינה אידיאלית לאחסון ציוד מכל סוג שהוא.

מה עדיף – אחסנה במחסן או בקונטיינר 6 מטר?

אחסנה במחסן מתאימה יותר לקהל לקוחות פרטי שבעיקר משתמש במחסן לתקופה ממושכת ומעוניין במרחב אחסון קטן ואישי יותר. בדרך כלל מצויים המחסנים בשטח אזור מיושב. לעומתם, הקונטיינרים יכולים להיות ממוקמים באזורים המרוחקים מישוב וגדולים יותר בשטחם.

בשל כך, הם גם יותר נגישים למשאיות ולכלי רכב כבדים אחרים המגיעים להעמיס או לפרוק את הסחורות. החברה המשכירה את הקונטיינר זמינה לשירות הלקוח לשנע את הציוד המאוחסן בו למקום אחר במידה ותידרש לכך. הקונטיינר מותאם להיות משונע ע"י כל כלי תחבורה ביבשה ובים. לעומת זאת, בעת אחסון ציוד במחסן יש צורך להעמיס את כל הארגזים בנפרד על גבי כלי רכב כדי לשנע אותם.

קונטיינרים להשכרה בשורה מייצגים דוגמה לאחסנה במחסן או בקונטיינר להשכרה
קונטיינרים להשכרה למגורים או משרדים מייצגים דוגמה של השכרת קונטיינרים למגורים או לשימוש משרדי מטעמי חברת CONTAIN

קונטיינרים למגורים או לשימוש משרדי

רכישת קונטיינרים יכולה להיות פתרון יעיל וחסכוני כמבנים ניידים למגורים או להקמת משרד נייד, ללא צורך בהמתנה ארוכה להקמת המבנה.

קונטיינרים הינם פתרון מצוין למגורים בשל עמידותם הגבוהה, בניה קלה, איכות היצור שלהם ויכולת הניידות שלהם. הם ניתנים לעיצוב ולתכנון פנימי לפי דרישותיו הייחודיות וצרכיו הספציפיים של כל לקוח. לדוגמה: ניתן לבחור את גודל הקונטיינר הרצוי, צבעו הפנימי והחיצוני, לספק לו חשמל ומים, לבחור את מספר החלונות והפתחים שמעוניינים בהם, לתכנן חלוקה פנימית, לקבוע את מיקומן של נקודות החשמל ואת מנגנון הנעילה של הקונטיינר.

מגורים בקונטיינר יכולים להתאים לזוגות צעירים, משפחה קטנה או סטודנטים. קונטיינר המיועד למשרד יכול להתאים לחברות בסדר גודל קטן או בינוני או למי שרוצה לארגן לו משרד בחצר ביתו.

קונטיינר 6 מטר למכירה - פתרון שינוע ואחסנה מושלם עבורך!

אם יש לכם סחורה שאתם מעוניינים לשכנע ממקום למקום או ציוד שאתם מעוניינים לאחסן – השכרת קונטיינר היא הפתרון המושלם עבורכם! אין צורך בהשקעה כספית גבוהה לקנייה או השכרת מבנה קבוע – רכישת קונטיינר מחברה אמינה ובעלת ניסיון תספק לכם את הפתרון שאתם מחפשים.

הקונטיינרים שלנו המיוצרים מחומרים משובחים ובאיכות מעולה יספקו לכם את כל הדרוש – אחסון הסחורה במקום שתבקשו, אבטחה של 24 שעות ביממה, תנאי אחסון משובחים ושינוע הסחורה לאן שתבקשו.

אנחנו מתמחים באספקה ובתחזוקה של קונטיינרים במגוון נרחב של גדלים, נפחים וסוגים ונטפל בכל צרכי האחסון והשינוע שלכם. אם אתם מעוניינים במבנים יבילים, שירותים ניידים או קונטיינרים למשרד או למגורים – תוכלו להשכיר אותם אצלנו ולעצבם בהתאם לדרישותיכם, בעלות כספית נוחה ובתוך זמן קצר, מרגע הזמנתכם.

קונטיינרים להשכרה של חברת CONTAIN מכל הזויות

קונטיינר 6 מטר למכירה
זה אנחנו!

קונטיינר כחול עמוס על מסאית מייצג דוגמה של קונטיינרים להשכרה - CONTAIN

שאלות ותשובות

לאחסון סחורה, ציוד, לשינוע ברחבי הארץ או להעברה לשינוע לחו"ל, לשימוש כמשרד או למגורים.

קונטיינרים לאחסון ציוד מתאימים גם לאנשים פרטיים שעוברים דירה או עושים רילוקיישן לחו"ל, למי שמעוניין לאחסן ציוד מסוגים שונים שלא בביתו או במשרדו.                

ישנם גדלים שונים של קונטיינרים. הצוות המקצועי שלנו ייעץ ויתאים לכל לקוח את הקונטיינר בגודל המתאים לצרכיו.

את הנגישות לקונטיינר ואת האזור בו הוא מוצב, מצב המכולה מבחוץ ומבפנים.

בוודאי! ניתן לעצב את השטח הפנימי של הקונטיינר לפי רצונכם, ליצור חלוקה פנימית מותאמת אישית, לקבוע את מיקום נקודות החשמל והמים ועוד.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל