קונטיינרים למכירה

חברת CONTAIN מתמחה בייצור ואספקת קונטיינרים לכל מטרה במגוון סוגים וגדלים.

כל מה שחשוב לדעת כל קונטיינרים

קונטיינר (או בשמו העברי – מכולה) הוא יחידה גדולה העשויה ממתכת שניתן להשיג אותו בסוגים ובגדלים שונים ומגוונים. הקונטיינר מיועד להוביל סחורה, מטען או ציוד בתוך מדינה על גבי משאיות מיוחדות או באמצעות רכבת וכן יכול להישלח למדינה אחרת דרך הים על גבי אוניה.

חוץ מתפקידו כמיכל גדול המיועד לשינוע סחורה ממקום למקום, הקונטיינר יכול לשמש גם כמחסן עמיד, חסין לפגעי מזג האוויר ובטוח לאחסון. השימוש בקונטיינרים הורחב לתחומים נוספים וכיום ברחבי העולם ואף בישראל משתמשים בהם גם כמכולות למגורים, למשרדים ניידים, לחנויות, לתאי שירותים ניידים, לכיתות לימוד ועוד.

מה תרצו לדעת?
נמל עם קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN
נגן וידאו אודות CONTAIN - קונטיינרים למכירה
קונטיינרים צהוב ואדום עם מרפסת מייצגים קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN

מהם קונטיינרים למכירה?

ניתן לרכוש קונטיינרים המותאמים אישית ללקוח לצרכים, כגון: מבנים ניידים למגורים, שימוש כמשרד, לאחסנת ציוד וסחורה, לתאי שמירה, תאי שירותים וכדו'. לפי דרישת הלקוח וצרכיו הייחודיים עוברים הקונטיינרים שינויים והסבות שונות הן בחללים הפנימיים שלהם והן בחלקם החיצוני.

לקוח המגיע לחברתנו ומבקש לקנות קונטיינר יוכל לקבל את עזרת הצוות המקצועי שלנו, שיציג בפניו את המגוון הרחב של סוגי הקונטיינרים המצוי בחברתנו. נשמח להתאים עבורו את סוג וגודל הקונטיינר שיתאים בצורה הטובה ביותר ליעוד העתידי שלו.

כל התהליך מיצור הקונטיינר ועד עיצובו המותאם אישית מתבצע בחברתנו במקצועיות ובהקפדה מרובה על איכות היצור. חומרי הגלם של הקונטיינרים הינם מהחדישים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק בתחום זה.

כל הקונטיינרים הנמכרים בחברתנו עשויים מפלדה ועמידים ביותר בכל תנאי מזג אוויר לאורך שנים. ניתן לספק את הקונטיינרים למכירה ללקוח תוך זמן קצר ובמחירים אטרקטיביים.

מדוע כדאי לרכוש קונטיינר?

שינוי יעוד – כשקונטיינר נרכש ע"י הלקוח ומצוי בבעלותו, ניתן בעתיד לשנות את ייעודו. לדוגמה: לקוח רכש קונטיינר לצורך אחסנה של ציוד. לאחר תקופה אין לו צורך יותר במחסן ואז הוא יכול להשתמש בקונטיינר למשרד.

אחסון ציוד דירה – משפחה העושה רילוקיישן לחו"ל וצריכה מקום לאחסן בו את כל מה שאינה לוקחת איתה. בנוסף לכך, פעמים רבות כשנוסעים לשליחות בחו"ל זמן השהייה שם יכול להתארך או להתקצר מסיבות שונות. אם אותה משפחה קונה קונטיינר היא אינה נמצאת בלחץ לגבי התחייבות לתשלומי שכירות לזמן שאינה יודעת אותו בוודאות.

פתרון בהישג יד – כשיש ברשותך קונטיינר שהוא שלך, אתה יכול להשתמש בו לצרכים מיידיים שמתעוררים בחייך. יש בידיך פתרון זמין ומיידי למגורים, לשינוע ציוד או סחורה ממקום למקום, לפתיחת משרד או לאיחסון דברים שאינך רוצה שיעמיסו על תכולת הבית.

אתה שותף לשמירה על איכות הסביבה – בנייה ירוקה שומרת על איכות הסביבה, מצמצמת פסולת ותומכת במניעת זיהום אוויר. אתה הופך לשותף בשמירה על איכות החיים שלך ושל הדורות הבאים.

קונטיינר אדום פתוח עם סחורה בפנים מייצג דוגמה של קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN

הייעודים המגוונים של קונטיינרים למכירה

שורת קונטיינרים כחולים בשטח בניה מייצגים קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN

קונטיינר למכירה כמשרד

קונטיינר יכול לשמש כמשרד ע"י התאמת עיצובו הפנימי ליעוד זה. אין כל בעיה ליצור בתוך הקונטיינר חלוקה פנימית לפי צרכי הלקוח ע"י התקנת קירות גבס. כך ניתן לחלק את הקונטיינר למספר חדרים בגדלים שונים.

ישנן גם אפשרויות מגוונות לעיצוב פנימי, כגון: התקנת תקרה אקוסטית, חיפוי רצפה בפרקט או באריחי קרמיקה, חיפויי קירות, עיצוב דלתות וחלונות לפי טעמו של הלקוח ובמיקומים שהוא יבחר, הוספת מטבחון בעיצוב אישי ושירותים וכדו'.

כמו כן, ניתן לעצב את הקונטיינר גם באופן חיצוני ע"י הרכבת ציפויים וחיפויים אסתטיים על קירותיו החיצוניים ועל הגג. בסופו של התהליך מקבל הלקוח את הקונטיינר שרכש מוכן ומעוצב וכל מה שנשאר לו זה לקנות רהיטים משרדיים ולהתחיל לעבוד…

היתרונות של קניית קונטיינר המיועד למשרד

הלקוח רוכש קונטיינר המיוצר מחומרי גלם איכותיים
לקונטיינר יכולת בידוד אקוסטית וטרמית מעולה
ניתן לשימוש חוזר או שונה
עמידותו גבוהה לאורך זמן רב

אישה עם לפטופ יושבת בפתח של משרד נייד המייצג קונטיינרים למכירה לצרכי משרדים של חברת CONTAIN
קונטיינרים כחולים עם קומתיים מייצגים קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN

קונטיינר למכירה לאחסון

קונטיינר לצורך אחסנה הינו פתרון מוצלח ויעיל לאחסון מוצרים וציוד במבנה איכותי, עמיד ומבודד היטב. קונטיינר לשימוש כמחסן מסופק ללקוח בטווח זמן קצר מקנייתו.

גם את הקונטיינר המיועד לאחסנה אפשר להתאים אישית לדרישותיו של כל לקוח ולקוח מבחינת תוספות ועיצובים שידרוש. לקוח הקונה קונטיינר יכול להשתמש בו כמחסן קבוע ואף להשתמש בו כמחסן נייד. הכול לפי צרכיו האישיים או העסקיים.

היתרונות של קניית קונטיינר המיועד לאחסנה

עלות קניית מחסן רגיל יקרה יותר מקניית קונטיינר שמותאם למחס
ניתן לספק את הקונטיינר בזמן אספקה קצר מועד
ללקוח יש אפשרות לבחור אלו התאמות, הוספות או שדרוגים הוא מעוניין לבצע בקונטיינר לצרכי אחסנת הציוד שלו.
מכיוון שהקונטיינרים הם מבנים ניידים, ניתן להציבו בכל מקום שהלקוח יבחר בו וכן לשנות מאוחר יותר את מיקומו.

קונטיינרים צהוב ואדום מייצגים קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN
חלל עם חלון פנורמי ענק ומראה של חדר מגורים עם ספה נוחה מייצג דוגמה של קונטיינרים למגורים של חברת CONTAIN

קונטיינר למכירה למגורים

קונטיינרים המוסבים לבית נייד הופכים להיות מקובלים יותר ויותר בישראל ובעולם כולו. זהו פתרון מעולה לרכוש בית שעשוי בבניה קלה ובעלות נמוכה בהרבה מרכישת בית מבנייה קונבנציונלית.

לקוח המעוניין לרכוש קונטיינר לצרכי מחייה בו יכול לבחור בחברתנו את סוג, אורך ורוחב הקונטיינר המתאים לו ביותר. כמו כן, נשמח לתת יעוץ לכל לקוח על עיצובו וחלוקתו הפנימיים של הקונטיינר ולהתאים אותו לצרכי היחיד או המשפחה העתידית לגור בו.

ניתן לתכנן את מספר החדרים ואת גודלם, את חיפויי וציפויי הקירות בכל החדרים, לבחור היכן ימוקמו החלונות והדלתות ואת עיצובם. בנוסף, כמו עם מבנים ניידים על גלגלים, ניתן לתכנן בעיצוב אישי מטבח, מקלחת ושירותים.

כפי שצוין, לקונטיינרים יש יכולות בידוד אקוסטית וטרמית מעולות. דהיינו – הם מבודדים רעשים מבחוץ וכן עמידים למזג האוויר הן בקיץ והן בחורף.

קונטיינרים למכירה לתאי שמירה

קונטיינרים יכולים להיות פתרון מצוין לתאי שמירה בפתחם של מוסדות חינוך, ישובים, אירועים וכדו'.

מכולות מהווים נקודות שמירה עמידות ובטיחותיות ובנוסף הם נוחים  לשהייה של שעות רבות בכל תנאי מזג אוויר.

קונטיינרים למכירה לתאי שמירה של חברת CONTAIN
בחורה עומדת ליד קונטיינר עם סמלי שירותים שמייצג דוגמה של קונטיינרים למכירה של תאי שירותים של חברת CONTAIN

היתרונות של קניית קונטיינר לתאי שירותים

קונטיינרים למכירה לתאי שירותים הינם פתרון מעולה לספק לקהל הרחב  נגישות לשירותים, רחוק משירותי קבע.
עשויים מחומרי גלם איכותיים ועמידים
ניתן לתכנן את המבנה הפנימי של תאי השירותים ולהתאימם אישית לכל מטרה.

קונטיינרים למכירה לקירור

קונטיינרים יכולים לשמש גם לחדרי קירור ניידים ונייחים כאחד. הם מצוידים בגנרטור דיזל שתפקידו לשמור על טמפרטורת קור קבועה, מבוקרת ויציבה – הן בעת שינוע ממקום למקום והן בעת השימוש בהם כחדרי קירור נייחים.

הלקוחות הרוכשים מאיתנו קונטיינרים לקירור הינן חברות שונות הזקוקות לאחסון ולשינוע מוצרים שחייבים להיות בקירור, כמו: מוצרי בשר, דגים, חלב, תרופות, פרחים או רכיבים אלקטרוניים רגישים.

מראה של קונטיינר לקירור מבפנים מייצג דוגמה של קונטיינרים למכירה לקירור של חברת CONTAIN
מראה של קונטיינר לקירור מבפנים מייצג דוגמה של קונטיינרים למכירה לקירור של חברת CONTAIN

קונטיינרים למכירה יד שנייה

ניתן להשיג בחברתנו גם קונטיינרים מיד שניה במצב טוב ותקין. בעת מכירת קונטיינר יד שניה ניתן גם לבצע עסקת החלפה עם קונטיינר משומש שנמצא ברשות הלקוח.

בשל היותם מוצרים משומשים, מחירי הקונטיינרים יד שנייה נמוכים ממחירי קונטיינרים חדשים. אנו מקפידים למכור רק קונטיינרים שנבדקו ונמצאו ללא פגמים או תקלות.

קונטיינרים למכירה – רק אצלנו!

אם אתה מחפש קונטיינר למכירה מכל סוג או גודל – אנחנו הכתובת עבורך. חברה אמינה ורבת ניסיון בכל הקשור למכירה של מכולות המיועדות למגוון רחב של שימושים. כגון: למגורים, לקירור, לתאי שמירה, לשירותים ניידים, לשימוש כמשרד או כמחסן לציוד.

חשוב לציין, כי ברשותנו גם   קונטיינרים להשכרה מיד שנייה,  אותם אנו מציעים במחירים אטרקטיביים. חברתנו מקפידה על שירות מקצועי ואמין לכל לקוח, הקשבה לצרכיו ועזרה מקצועית להתאמת הקונטיינר לדרישותיו הייחודיות.

כמו כן, אנו נותנים ללקוחותינו שירות של שינוע הקונטיינר לכל מקום בארץ. שירותי ההובלה שלנו נעשים ע"פ חוק בבטיחות מלאה ובהקפדה על ביצוע כל התקנות.

קונטיינר למגורים מייצג דוגמה של קונטיינרים למכירה של חברת CONTAIN

קונטיינרים למכירה לשירותים ולמקלחת

קונטיינרים למכירה המיועדים לתאי שירותים הינם פתרון מצוין לספק שירותים בטבע, במתחמי אירועים בהם נחוצים שירותים לקהל הרחב ובכל מצב או מקום שאין בו שירותי קבע בסביבה הקרובה.

גם את הקונטיינרים המיועדים לשירותים, עם או בלי מקלחות, ניתן לעצב בהתאם לצרכי הלקוח הרוכש אותם, כגון: גודל הקונטיינר, כמות התאים המבוקשת, מחיצות הפרדה, חיפויי קרמיקה בצבעים ובעיצובים מגוונים וכדו'.

ניתן אף להתקין על גג הקונטיינר דוד שמש או קולט שמש כדי להבטיח אספקת מים חמים בכל עת וגם לתכנן בתוכם תאי אחסון לשמירת חפצים.

דוגמה של קונטיינרים למכירה לצרכי מקלחות ושירותים מחברת CONTAIN

אנחנו לשירותכם בכל עת!

קונטיינרים למכירה עם כיתוב שאלות ותשובות - CONTAIN

שאלות ותשובות

מעמיסים את הקונטיינר על משאית בעזרת מנוף מיוחד שמתוכנן להרים משאות כבדים. כשמגיעים למקום הצבת הקונטיינר מורידים את הקונטיינר עם המנוף ומציבים אותו בשטח המיועד.
חשוב לציין, כי חברתנו מקפידה על כל תקנות החוק בכל הקשור לשינוע הקונטיינר ולהצבתו בשטח.

הכשרת השטח להצבת הקונטיינר היא באחריותו של הרוכש. עליו לפלס את השטח וליישר את האדמה בקפידה. כמו כן על רוכש הקונטיינר לבדוק שאל מקום הצבו של הקונטיינר יכולה להגיע המשאית הגדולה עם המנוף.

בהחלט! הצוות המקצועי שלנו ישמח לשמוע מהן דרישותיך ורצונותיך לגבי הבית שאתה אמור לגור בו וינסה לייעץ לך בהתאם לכך ולטעמך האישי. ישנו מגוון רחב של אפשרויות לעיצובים חיצוניים ופנימיים של הקונטיינר המיועד למגורים.

כן, וודאי. הקונטיינרים לקירור שחברתנו מוכרת מיועדים גם לשינוע ממקום למקום וגם יכולים לשמש כמחסן קירור נייח, לאחסון סחורה הדורשת תנאי קירור יציבים ומבוקרים.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל