מבנים ניידים מעץ

חברת CONTAIN מתמחה בייצור ואספקת מבנים ניידים מעץ.

מה מאפיין מבנים ניידים מעץ?

מה שמאפיין מבנים ניידים היא העובדה שניתן להזיזם מאתר אחד לשני. מבנים ניידים מעץ יכולים לשמש כמבנים ניידים למגורים, משרד נייד, מחסן, בית נייד לאירוח, כתוספת בניה קלה לבית קבע ועוד.

איכותם של מבנים ניידים מעץ נחשבת גבוהה, הם עמידים לאורך זמן ובטוחים לכל שימוש שבוחרים לעשות בהם. מרבית מבני העץ עוברים עיבוד המשבח את יכולת החסינות שלהם מפני אש. העץ עובר גם ציפוי בלכה כדי לחזק את עמידותו בפני מים, טיפול מיוחד נגד מזיקים שונים וכן בפני פגעי מזג האוויר הן בקיץ והן בחורף.

ניתן להזמין בית נייד מעץ שמיוצר בשלמותו במפעל ונותר רק לשנע אותו למקום המיועד, להציבו בקרקע ולאחר מכן לחברו לתשתיות השונות, כגון: מים, חשמל, אינסטלציה, תקשורת וכדו'..

אין ספק, כי בדרך זו עלות הבניה זולה יותר ומשך הזמן שבו המבנים הניידים מוכנים קצר בהרבה מבניית בתי קבע.

מה תרצו לדעת?
מבנים ניידים מעץ על רקע נוף פסטורלי מחברת CONTAIN
צימרים בסגנון כפרי מייצגים מבנים ניידים מעץ לדוגמה מחברת CONTAIN

היכן ניתן למצוא מבנים ניידים מעץ?

מבנים ניידים מעץ, בדיוק כבית ממכולות או קונטיינרים – אופייניים יותר לסביבה כפרית מאשר בתוך עיר. אחת הסיבות לכך, היא עלותו הגבוהה של קרקע בעיר.

מכיוון שבניין נייד מעץ יכול להיבנות רק עד שתי קומות, בעלי קרקע בעיר מעדיפים לבנות על הקרקע שלהם בניינים גבוהים יותר שיניבו כמה שיותר הכנסה. חוץ מזה, בית עץ נייד נראה כבית כפרי לכל דבר והוא מתאים יותר לסביבה ירוקה של כפר, מושב או קיבוץ וכן מבנה בחצר בית.

למה משמשים מבנים ניידים מעץ?

למגורים – מבניים ניידים מעץ יכולים לשמש למגורים. כיום, בשל העלייה הגדולה במחירי הדירות והקרקעות ובשל מצוקת הדיור – ישנם אנשים הבוחרים לגור בבית עץ שהינו זול משמעותית מבית הבנוי בשיטה הקונבנציונלית.

אם יש בבעלות משפחה קרקע פרטית היא יכולה להוסיף עליה יחידת דיור לבן המשפחה שהתבגר ומעוניין בפרטיות או לזוג צעיר שזה עתה התחתן ומעוניין במרחב פרטי שלו לא רחוק מההורים.

בית מעץ כזה יכול לשמש גם לצימר או בית נופש לאורחים ולמטיילים וכן ניתן להשכירו וליצור הכנסה חודשית נוספת. הבתים הניידים מעץ הינם איכותיים ואין כל הבדל בין מגורים בהם לבין מגורים בבית שנבנה בשיטה הקונבנציונלית.

שלא לדבר, על האווירה הייחודית שבית הבנוי מקורות עץ מעניק לגרים בו לעומת קירות בטון. את בית העץ הנייד ניתן לתכנן ולעצב באופן אישי לפי טעמו ורצונו של כל לקוח.

למשרד – משרד נייד הבנוי בחצר מוקפת ירק ועצים משרה תחושה אחרת לחלוטין למי שעובד בו, לעומת משרד בבניין רב קומות למשל. כך ניתן, לעבוד ולהרגיש בטבע. ניתן גם לתכנן את המשרד בבית העץ כך, שקיר אחד שלו יהיה מזכוכית והנוף הכפרי מבחוץ "יכנס" לבית וישפר את מצב הרוח במהלך שעות העבודה. בשל ההקפדה על עמידה בתקני בטיחות מחמירים (בעיקר במניעת שריפות), משרד נייד מעץ מספק לעובדיו סביבת עבודה בטוחה.

לסטודיו – כל מי שמתעסק ביצירה על תחומיה השונים יוכל להעיד על כך, שהטבע שמסביב מעניק לו השראה לפעילותו היצירתית. ולכן, בית עץ נייד בחצר הבית יכול לשמש בהצלחה גם כסטודיו לאומנות וליצירה.

למחסן – אם אתם מחפשים מבנה שישמש כמחסן בחצר הבית – בית נייד מעץ יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. תוכלו להזמין מבנה בגודל הרצוי לכם, שבו תוכלו לאחסן חפצים וציוד שאינכם זקוקים לו באופן יומיומי או שאינכם רוצים שיהיה באופן קבוע בתוך הבית.

לחדר משחקים – אם יש לכם גינה וילידיכם אוהבים לשחק בחוץ – בית משחקים מעץ הינו פתרון מצוין לימי הקיץ החמים או לימי החורף הגשומים והקרים. ה"בלגאן" יהיה בחוץ ולא בבית והילדים יהיו מוגנים ושמורים בכל מצב ובכל מזג אוויר. בבית המשחקים ניתן לשים חומרי יצירה שלא רוצים שילכלכו את הבית או יתפזרו בו ושני הצדדים – הן ההורים והן הילדים – יהיו מרוצים.

 לאירוח כצימרים – הקמת צימרים ניידים או בתי אירוח בחצר הבית היא מקור הכנסה בלתי מבוטל למשפחה המארחת. אין ספק גם, שהקהל הישראלי היוצא לנפוש, אוהב מאד את בתי העץ היפים והמסוגננים ואת האווירה הכפרית, הרומנטית והשלווה שהם משרים.

מבנה עץ המשמש כספא – אם החלטתם להעמיד צימר בשטח שלכם, כדאי לכם גם לחשוב על תוספת המשדרגת את הצימר – מבנה עץ שישמש כספא. הספא יכול לכלול ג'קוזי, חדרי מסאז', מקלחות ושירותים ניידים , חדר התרגעות ועוד.

צימר מעץ לדוגמה מייצג מבנים ניידים מעץ של חברת CONTAIN
שורת צימרים ניידים מעץ ביער ירוק מייצגים מהם יתרונותיהם של מבנים ניידים מעץ מחברת CONTAIN

מהם יתרונותיהם של מבנים ניידים מעץ?

פרק זמן קצר ליצור המבנה הנייד מעץ עד להקמתו במקומו המיועד. גם התכנון הפנימי של מבנה העץ והתאמתו לצרכים הייחודיים של כל לקוח אורך הרבה פחות זמן מתכנון, בנייה והקמה של מבנה קבע כלשהו. כמו כן, גם הכנת תשתיות המבנה הינה פשוטה יותר מזו של מבנה הבנוי בשיטה הקונבנציונלית.

שימוש בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים מתקדמים אמינים, עמידים ובטוחים.

עמידות גבוהה בפני מזג אוויר ופגעי הטבע. בעת יצור ובניית מבנה העץ הנייד קיימת פגיעה מינימלית ביותר באיכות הסביבה ובהחמרת זיהום האוויר.

יכולת בידוד מחום ומקור מהגבוהות שיש. עובדה זו תורמת לחיסכון באנרגיה ולחיסכון כספי כתוצאה מכך.

גמישות תכנונית – ניתן להתאים את המבנים הניידים מעץ בצורה מדויקת לצרכים שלהם הם מיועדים.

ניתן להעביר מבנים ניידים מעץ בצורה קלה ויעילה ובעלות לא גבוהה ממקום למקום בהתאם לכל צורך שמתעורר.

בית נייד מעץ – לחיות ולעבוד בתוך הטבע

חברתנו בונה בתים ניידים מעץ המיועדים לכל מטרה, כגון: מגורים, בתי אירוח ונופש, משרדים, מחסנים ועוד. אצלנו, צרכיו של הלקוח תמיד יהיו במקום הראשון – הצוות המקצועי שלנו יקשיב לכל דרישותיו ויתאים לו את המבנה הנייד מעץ המתאים לו ביותר.

אנו עובדים הן עם חברות וגופים ציבוריים והן עם אנשים פרטיים. כל לקוח מקבל אצלנו שירות מקצועי מגובה בניסיון רב בשטח ובית איכותי ועמיד בדיוק כפי שדמיין לעצמו. לאורך כל התהליך מלווה אתכם צוות מקצועי זמין לכל שאלה.

אנו מציעים ללקוחותינו חיסכון בזמן ובעלות הבנייה ואספקה מהירה של בית נייד מעץ שניתן להציבו בכל מקום ברחבי הארץ.

בית נייד מעץ מייצג מבנים ניידים מעץ וחלום איך זה לחיות ולעבוד בתוך הטבע

כל הפתרונות במקום אחד
אצלנו!

דוגמה של מבנים ניידים מעץ - CONTAIN

שאלות ותשובות

מכיוון שמבנה נייד משונע על כלי רכב ברחבי הארץ קיימת מגבלת גודל לשינוע. הנחיית משרד התחבורה היא לא לנייד מבנה שאורכו יותר מ-12 מטר ומעל רוחב של 4.5 מטר.
עם זאת, יש לציין, כי ניתן לצרף כמה יחידות של מבנים ניידים ביחד וליצור מבנה אחד גדול יותר בהקמה על הקרקע.
לפיכך, ניתן לומר, שבית נייד מעץ יכול להיות בסופו של דבר בגודל המבוקש ע"י הלקוח.

הבנייה של מבנים ניידים מעץ חייבת לעמוד בתקנים שנקבעו ע"י מכון התקנים הישראלי, גם לגבי תהליך היצור שלהם וגם לגבי חומרי הגלם.
במידה ורוצים לשנות את עיצובו הפנימי של בית נייד מעץ בשלב כלשהו – האם זה אפשרי?
בהחלט כן. מבנה מעץ ערוך לביצוע שינויים ותוספות בכל עת שירצה זאת הלקוח. השינויים מתבצעים בקלות, במהירות וללא פגיעה באיכות חייהם של המשתמשים במבנה.

בית מעץ בנוי כך, שיש לו גמישות רבה ולכן במצב של רעידת אדמה (תלוי כמובן בעוצמתה) עמידותו טובה.
נקודה מעניינת היא, שבמקומות המועדים לרעידות אדמה בעולם דווקא בונים בעץ בשל כך.

מרבית הבתים העשויים מעץ עוברים טיפול מיוחד שמשפר את עמידותם מפני דליקות ושריפות. החומרים שבהם משתמשים עונים על הדרישות הן של התקנים הישראליים והן של התקנים האמריקאיים.
את העץ מרססים בחומרים מעכבי בעירה וקירות הגבס הינם חסיני אש.

אכן כן. הבנקים מתייחסים לבית כזה כמו לכל סוג אחר של בית.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל