שירותים ניידים למכירה

חברת CONTAIN מתמחה בייצור ואספקת שירותים ניידים בהתאמה אישית. 

שירותים ניידים - מה חשוב לדעת

שירותים ניידים הינו מבנה יביל של שירותים, אשר יכול להיות תא יחיד או כמה תאים ולעיתים גם צמוד לו מבנה של מקלחת ניידת. בשירותים הניידים קיימת מערכת אינסטלציה המובנת בהם. דהיינו – צנרת חיצונית ותשתית לחשמל.

עם הצבתם בשטח חברתנו תחבר עבורכם את השירותים לתשתיות הקיימות של מים וניקוז. מבני שירותים אלו מגיעים מוכנים. כדי להתקינם יש לדאוג לפילוס השטח שעליהם יוצבו. בדיוק ככל אחד מהסוגים של מבנים ניידים הקיימים בשוק ניתן לנייד את תאי השירותים ולהוביל אותם לכל מקום שדורש הלקוח.

מה תרצו לדעת?
שירותים ניידים כחולים של חברת CONTAIN
באלו מקרים יש צורך בשירותים ניידים לפי ניסיון של חברת CONTAIN

באלו מקרים יש צורך בשירותים ניידים?

יש צורך בשירותים ניידים באתרי בניה קלה וקונבנציונלית, אירועים רבי משתתפים, אירועים שונים המתקיימים בטבע (כגון: חתונה, ימי גיבוש צוותים), הופעות הנעשות מחוץ לאולמות מסודרים, בסיסי צבא, כנסים, משקים חקלאיים ועוד.

חשיבותם של תאי שירותים ניידים

גם אם תפיקו את האירוע המושלם ביותר, אנשים יזכרו אם היה להם נוח ונעים שם – במיוחד בעניין שירותים זמינים, איכותיים וקרובים. לכן, רכישת שירותים ניידים והצבתם במקום שאינו קרוב לשירותים קבועים – הוא מצרך חשוב ביותר.

חברתנו מאפשרת לכם לרכוש אצלנו את המצרך החשוב הזה בצורות ובסוגים שונים. תוכלו לבחור מכל ההיצע שלנו את מבני השירותים המתאימים ביותר לצרכיכם.

סוגים של שירותים ניידים

תא שירותים יחיד
בתא השירותים יש דלת אלומיניום, אסלה, מיכל הדחה, כיור, מתקן לנייר טואלט, מראה, ברז, תאורה פנימית ופתח אוורור.

תא שירותים כפול
שני תאי שירותים נפרדים עם כניסות נפרדות. בכל אחד מהתאים יש אסלה, מיכל הדחה, כיור, ברז, מראה, מתקן לנייר טואלט, תאורה פנימית ופתח אוורור.

מבנה נייד של שירותים ומקלחת
תאי שירותים יחד עם תאי מקלחת. תא השירותים מצויד באסלה, מיכל הדחה, כיור, ברז, מראה, מתקן לנייר טואלט, תאורה פנימית ופתח אוורור. תא המקלחת מצויד באגן מקלחת המיועד לרחצה.

שירותים כימיים ניידים
השירותים הכימיים של חברתנו הינם מאיכות גבוהה במיוחד. הם נמכרים לצרכן לאחר חיטוי ומצוידים בחומר מיוחד שנועד לכלות את הפסולת ולמנוע בתא ריח לא נעים.
מהו המנגנון של שירותים כימיים?
בכל תא שירותים כימי מצוי מיכל אגירה המכיל מים מעורבבים עם חומר מיוחד שמכלה פסולת ומונע ריחות. בסיום השימוש, החברה מזמינה שירותי ביובית לשאיבת התאים ולחיטויים. החברה דואגת למלא את מיכל האגירה מחדש ומכינה עבורך את תא השירותים הכימי לשימוש נוסף.

תא שירותים ניידים העומד בטבע מייצג סוגים של שירותים ניידים לפי חברת CONTAIN
חשיבותם של תאי שירותים ניידים לפי דעתם של חברת CONTAIN

תאי שירותים ניידים לנכיםבחברתנו תוכלו לרכוש גם תאי שירותים מרווחים לנכים המצוידים בדלת מותאמת לכניסה עם עגלת נכים. התא בנגישות מלאה לנכים – בגובה הקרקע ללא מדרגות ויש בו מעקות אחיזה.

קרונות תאי שירותים מפוארים ניידים
קרונות שירותים מפוארים ניידים עם מיזוג אוויר ומסכי טלוויזיה בתוך מבנה השירותים וכן מערכות סאונד יוקרתיות. האסלות בתאי שירותים אלו הינן אסלות מפנקות כמו בבית. קרונות תאי השירותים המפוארים מחולקים לשירותי גברים, לובי במרכז הקרון ותאי שירותי נשים בצד השני. בקרונות יש מכלי מים ומכלי אגירה, מערכת השירותים חשמלית וצריכת המים בהם חסכונית במיוחד.

מקלחות ניידות
בחברתנו ישנו מבחר גם של מקלחות ניידות. בכל תא של מקלחת מותקן מכשיר אטמור לחימום מים מהיר, מתקן לסבון ולשמפו, וילון רחצה ומתקן מיוחד כדי לתלות מגבת. כל תא מקלחת מואר בעזרת גופי תאורה חסינים למים ומצויד במנעול פנימי.

ממה עשויים השירותים הניידים?

השירותים הניידים עשויים מפאנלים מבודדים באיכות גבוהה המעניקים פרטיות מלאה. לכל תא יש דלת אלומיניום הכוללת מנעול פנימי וחיצוני. רצפת תא השירותים הנייד עשויה מ- PVC, שהינו חומר עמיד למים וקל לניקוי.

בתוך התאים קיימת אינסטלציה מובנת ומערכת חשמל בדומה למה שקיים במערכת השירותים הביתית. בניגוד לשירותים הביתיים, את השירותים הניידים ניתן לנייד ולהתקין בקלות ובמהירות בכל מקום שיצטרכו אותם. התאים עשויים מפלסטיק קשיח עמיד בפני כל תנאי מזג האויר.

תאים של שירותים ניידים עם דלת פתוחה מראים ממה עשויים השירותים הניידים של חברת CONTAIN
שירותים ניידי בדגמים שונים בטבע שנתאים עבורכם את תאי השירותים סוג אירוע

נתאים עבורכם את תאי השירותים סוג אירוע

בשל המבחר המגוון של סוגי תאי שירותים המצוי בחברתנו, נוכל להתאים עבורכם את סוג השירותים הניידים שיתאם במדויק לכמות האורחים שלכם ולדרישות האירוע או המקום.

תוכלו לבחור מבין ההיצע המרשים – את גודל השירותים ואת מספר תאי השירותים הנחוץ לכם, אם יש לכם צורך גם במקלחות באירוע, אם תרצו גם תאים נגישים לנכים ואולי גם שירותים מופרדים לגברים ולנשים.

גם את אבזור תאי השירותים תוכלו לבחור: איזה סוג אסלות תרצו, סוגי סבון ומתקנים לסבון, תאורה, מתקני טואלט, האם תרצו תא שירותים עם מאוור או מצויד במזגן ועוד.

שירותים ניידים
אנחנו המומחים!

לחברתנו ניסיון עשיר במכירה של מבני שירותים ניידים המתאימים לתנאי שטח, אירועים מסוגים שונים המתקיימים בטבע, אתרי בנייה, בסיסים צבאיים, ירידים, כנסים ועוד.

כל מקום הרחוק משירותים קבועים יכול למצוא פתרון יעיל ונוח במבני השירותים הניידים שלנו. השירותים הניידים שלנו מגיעים לשטח מוכנים לשימוש. מה שנשאר לעשות הוא רק חיבורם לצנרת ביוב, מים וחשמל. חשוב לציין, אין צורך בעבודות בינוי בשטח פרט לחיבורים הבסיסיים.

כשאתם רוכשים אצלנו מבני שירותים ניידים אנחנו מציעים לכם שירות מקיף – התאמת המבנים לצרכים הייחודיים שלכם, הובלתם והצבתם בשטח שתבחרו בו וחיבורם לתשתיות המתאימות. למבני השירותים של חברתנו זמני אספקה קצרים, מהירים והכל במחירים אטרקטיביים.

תא שירותים ניידים בודד בטבע של חברת CONTAIN
שירותים ניידים עם כיתוב על הדלת שאלות ותשובות - CONTAIN

שאלות ותשובות

בהחלט, אתה מוזמן לסור למחסני החברה ולראות את כל  האפשרויות השונות העומדות בפניך לרכוש תאי שירותים ניידים.
נוכל גם להפנותך לראות את מבני השירותים של חברתנו המוצבים באתרים בשטח.

מכיוון שמבני השירותים שלנו עשויים מאיכות גבוהה, אורך החיים שלהם ועמידותם גבוהים גבוהה לאורך שנים.

אתה יכול לחשב זאת כך: מבנה שירותים המכיל שני תאים יכול לשרת באופן יעיל כ-200 אורחים. אולם, כדי לא ליצור עומס או צורך בהמתנה לשירותים היינו ממליצים לך שיהיו בשטח לפחות ארבעה תאי שירותים, לרווחת אורחיך.

כן, בוודאי. נוכל להמליץ לך לרכוש קרונות שירותים יוקרתיים המתאימים לאירועים מסוג זה. לשירותים אלו עיצוב פנימי מרשים ומאובזר היטב. יש להם תאורה דקורטיבית, מזגן, פינת המתנה ושאר אביזרי נוחות והידור.

חברתנו משווקת גם שירותי נכים, המותאמים לשימוש גם לאנשים בכיסאות גלגלים. לשירותי הנכים מפתח רחב ומשענות אחיזה והם בנויים כך שיהיו במפלס הקרקע.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל