מבנים ניידים למכירה

חברת CONTAIN מתמחה בייצור ואספקת מבנים ניידים בהתאמה אישית.

כל מה שחשוב לדעת על מבנים ניידים?

מבנים ניידים נבנים בשיטת הבניה הקלה, כלומר: בנייה בשיטה מודולרית וטרומית היוצרת בסוף התהליך מבנה שלם. שיטת בנייה זו הינה קלה ואורכת זמן קצר בהרבה מבניית בית בשיטה הקונבנציונלית, בעיקר בשל העובדה כי אין שימוש בבנייה במלט ובבטון.

שמם של המבנים הניידים מרמז על אופיים – הם אינם סטטיים ואין להם יסודות הנטועים בקרקע. לעומת זאת, ניתן לנייד אותם ברחבי הארץ כמבנים שלמים ללא צורך לפרקם או להרכיבם מחדש. אלא, ניתן לקחת את המבנה כמות שהוא ולשנות את מיקומו בהתאם לצורך. את המבנה השלם מניחים על האדמה לאחר שהוכשרה לכך בתשתית מתאימה.

איכות הבנייה של מבנים ניידים ורמת הגימור שלהם הינן גבוהות ומתפתחות כל הזמן, לאור הביקוש ההולך וגובר במבנים ניידים. המבנים הניידים הולכים וצוברים פופולריות ברחבי העולם וגם בישראל בקרב כל המגזרים – הפרטיים והעסקיים. למבנים הניידים שימושים רבים, כגון: מבנים יבילים למגורים, אחסון, שימוש כמקום עבודה כגון משרד נייד, מבני שירותים ניידים, מבנים לאירועים וכדו'.

העובדה שהמבנים הללו נבנים מחומרים שונים מהבנייה הקונבנציונלית הופכת את הבנייה שלהם למהירה ופשוטה הרבה יותר. בכל מבנה נייד ניתן לעצב את מראהו הפנימי והחיצוני. ניתן לחלקו לחללים לפי דרישת הלקוח, לעצב מטבח לפי טעם אישי, לתכנן את עיצוב הקירות ומבנה החלונות ועוד.

כל מבנה נייד ניתן לחבר לרשתות השונות, כגון: רשת החשמל, המים והביוב, מערכת חימום מים, מערכת תקשורת ועוד.

מה תרצו לדעת?
מבנים ניידים מכירה של חברת CONTAIN
מבנים ניידים למכירה מייצגים השאלה אלו סוגים של מבנים ניידים הינם למכירה

אלו סוגים של מבנים ניידים הינם למכירה?

מבנים ניידים מעץ – מבנים אלו פופולריים במיוחד לשימוש כמבני נופש וצימרים. יתרונם הוא במראה ובעיצוב מושכי העין שלהם.
המבנים הניידים מעץ מעוצבים עם חיפויי עץ בתוך המבנה וכן בחלקם החיצוני. בדרך כלל העץ הינו עץ אורן פיני, שהינו חומר גלם מצוין לבניית בתי עץ.

קרוואנים ומכולות – הקרוואן מיועד בדרך כלל למגורים ניידים, אך יש לקוחות הרוכשים אותו גם כדי שישמש עבורם כמשרד או כמחסן. גם המכולות הן אפשרות הנפוצה כמבנה נייד למטרות שונות. 

מבנים העשויים מפאנלים מבודדים – מבנים מסוג זה מצטיינים ביכולת הבידוד הגבוהה שלהם.
כשאדם רוכש מבנה נייד מבודד הוא יודע בוודאות שניתן לאחסן בו סחורה או ציוד, לעבוד או לגור בו בתנאי מזג אוויר סבירים. זאת משום, שהמבנה מבודד חום וקור, גם אם תנאי מזג האוויר הינם קיצוניים.

מבנים ניידים מבטון – מבנים אלו נחשבים לעמידים ביותר מבין סוגי המבנים הניידים השונים.
איכות בנייתם ויציבותם הם הדומים ביותר למבנה של קבע.
אולם, בניגוד למבנה של קבע, הזמן הנדרש לבנייתם ולהרכבתם הינו קצר ומהיר.

מדוע כדאי לרכוש מבנים ניידים?

ניידות – ניתן לשנות את מיקומו של מבנה נייד בכל עת שיש צורך בכך.
גמישות בשינוי ייעוד הבית ועיצובו – ניתן לשנות את עיצובו הפנימי ואת חלוקת המבנה הפנימי שלו במידה ורוצים להתאים אותו לשימוש שונה. לדוגמה: הפיכת משרד הממוקם בבית נייד לבית מגורים. זאת, בניגוד למבנה קבע ששינוי העיצוב שבו כרוך בעלות גבוהה, שבירת קירות והרבה רעש ולכלוך.
זמן בנייה מהיר – ישנם מקרים בהם חברה או אדם פרטי צריך מבנה באופן מיידי. את הבנייה הקונבנציונלית לא ניתן לזרז באופן משמעותי, אך לעומתה הבנייה הקלה אורכת זמן קצר הרבה יותר.
עלות הבנייה – בניית מבנים ניידים זולה הרבה יותר מאשר בניית בית בשיטה הקונבנציונלית. מי שזקוק לבית או למשרד באופן מיידי, אך אין לו את התקציב לכך יכול למצוא פתרון מצוין בדמותו של המבנה הנייד, שעלותו נמוכה בהרבה  מאשר בניית בית קבע.
חיסכון בשיפוץ – אם מעוניינים להרחיב את הבית בחדר נוסף או לשפץ את הבית  – מבנה נייד הוא פתרון נוח, קל וזול. במקום שיפוץ בעלות גבוהה, היוצר לכלוך ורעש, ניתן להזמין מבנה נייד ולהציב אותו בצמוד לאזור בבית שמעוניינים להרחיב וכך ליצור הרחבה לבית באופן מהיר ונוח.
הובלה ושינוע – ניתן להוביל את המבנה הנייד ברחבי הארץ בעזרת רכבים ייעודיים, שהם משאיות עם מנופים. השינוע נעשה ע"י החברה שממנה נקנה המבנה הנייד.
מגוון רחב של סוגי מבנים ניידים – ניתן למצוא בחברתנו מבנים ניידים למכירה במגוון רחב של סוגים וגדלים, שיתאימו לרצונו של כל לקוח ולקוח.
עמידות ובידוד – למבנים הניידים יכולת עמידות גבוהה לאורך זמן רב. בשל עמידותם ויכולת הבידוד המצוינת שלהם, הם מתאימים גם להצבה באזורים בעלי טמפרטורות קיצוניות. כמו כן הם מצטיינים בבידוד אקוסטי נגד רעשים.
קבלת היתר בנייה מהיר – לפני בנייה והקמה של כל בית – אם הוא בית קבע או מבנה נייד – יש צורך לקבל היתר בנייה מהרשויות. הזמן הנדרש לקבל היתר בנייה למבנים ניידים הינו קצר משמעותית מקבלת היתר בנייה לבתי קבע.
זמן קצר מתחילת הבנייה עד לכניסה למבנה – מרגע קבלת היתר הבניה למבנה הנייד ועד שניתן להיכנס למגורים בו או להשתמש בו לכל צורך אחר – הוא קצר משמעותית מהזמן העובר עד לכניסה לבית קבע.

מבנים ניידים למכירה לבנים מייצגים תשובה מדוע כדאי לרכוש מבנים ניידים מחברת CONTAIN
מבנים ניידים למכירה שונים מייצגים כיצד יש להכין את השטח להצבתם

מבנים ניידים למכירה – כיצד יש להכין את השטח להצבתם?

מזל טוב – רכשתם מבנה נייד!

עכשיו אתם צריכים לדאוג להכנת הקרקע לקראת הצבתו.
מהם השלבים לכך?

 1. לבדוק היטב את מבנה הקרקע כדי לראות האם יש מכשולים שונים שיש להסיר אותם, האם יש צורך ליישר את האדמה, האם האדמה בשטח המיועד הינה יציבה או זזה.
 2. יש לדאוג לקבלת היתר לבנייה מהרשות המקומית הרלוונטית.
  את הבקשה יש להגיש לוועדת התכנון והבנייה והיא גם זו שתנפיק עבורך את האישור המיוחל.
 3. אחד הפרמטרים החשובים לקבלת ההיתר היא הצגת המסמכים הדרושים לוועדה לגבי האישורים המיועדים לחיבור המבנה לרשתות מים, ביוב, חשמל או גז.
 4. כמו כן יש להגיש לוועדה את התוכנית הייעודית של הבית הנייד ולדאוג שתהיה חתומה ע"י מהנדס בניין ואדריכל.
 5. לאחר קבלת היתר הבנייה צריך להזמין קבלן שלד ליישור הקרקע וטיפול במפגעים (אם נמצאו).
  עליו גם להכין את התשתיות לחיבור הרשתות השונות של המים, החשמל, הביוב ועוד.
  לעיתים מציע קבלן השלד ליצוק בטון על הקרקע לפני הנחת המבנה עליו.


יש לציין, כי התהליך המקדים הזה וביצועו המקצועי חיוני מאד לעמידותו של המבנה לאורך זמן, למידת יציבותו על הקרקע ולמניעת בעיות נזילות ואיטום של המבנה בעתיד.

רוצים לקנות מבנה נייד? – פנו למומחים!

אם אתם מחפשים לרכוש מבנים יבילים למגורים, לאחסנה, לשימוש כמשרד, לביתנים בתערוכה, לכיתות לימוד, לתאי שירותים ומקלחות ועוד – אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, אמין ועתיר ניסיון.

חברתנו ידועה ברחבי הארץ כחברה מקצועית ואמינה המתמחה בקונטיינרים למכירה ומבנים ניידים לכל שימוש. ברשותנו מבנים ניידים למכירה מסוגים ומגדלים מגוונים, שיוכלו להתאים לצרכיך ולמטרותיך הפרטיות ו/או העסקיות.

המבנים הניידים שלנו הינם איכותיים ועמידים במיוחד, בעלי יכולת בידוד גבוהה ואורך חיים ממושך. חברתנו מקפידה על מתן שירות אישי, קשוב ואמפטי לכל לקוח. צוות המומחים שלנו יעשה הכול כדי להתייחס לכל בקשה או צורך ולהתאים לך את המבנה הנייד שיענה על כל צרכיך.

אנו מקפידים במיוחד על עמידה בזמנים ועל שירות מהיר ככל האפשר. חברתנו גם תדאג לשנע את המבנה הנייד שרכשת לכל מקום שתבחר בו בבטיחות ובמקצועיות.

מבנים ניידים מכירה יפים מעוררים שאלה אם אתם רוצים לקנות מבנה נייד מחברת CONTAIN

מבנים ניידים למכירה
זה אנחנו!

אוניה עם קונטיינרים מייצגת מבנים ניידים למכירה - CONTAIN

שאלות ותשובות

כשאתה קונה מבנה נייד יש לך רכוש, יש ברשותך השקעה חכמה שאתה יכול לעשות בה שימושים רבים. אינך צריך להוציא כספים כל חודש על שכירות, במיוחד אם אתה זקוק למבנה הנייד לתקופה ארוכה.

מבנה נייד הינו מאד עמיד, משום שהוא עשוי מחומרי גלם חזקים ועמידים במיוחד. שיטת הבנייה הקלה הולכת ומתפתחת כל הזמן בעקבות עליית הפופולריות של שימוש במבנים ניידים בארץ ובעולם. טכניקות היצור רק הולכות ומשתבחות עם השנים.

חברתנו אחראית על הובלה ושינוע המבנה הנייד שרכשת עד לנקודה שאתה מעוניין להציב אותו. יש לנו את האישורים המקצועיים והבטיחותיים לכך וכן משאיות ייעודיות לטעינת המבנה על הרכב ופריקתו ממנו.

בהחלט כן. מבנה נייד הינו זול באופן משמעותי ממבנה של קבע. התקנים הישראליים והן של התקנים האמריקאיים.
את העץ מרססים בחומרים מעכבי בעירה וקירות הגבס הינם חסיני אש.

מהירות הבנייה והאספקה הינם שני יתרונות חשובים של הבנייה הקלה. תהליך יצורו והרכבתו של מבנה נייד אינו ארוך, כך שתוך זמן קצר תוכל לקבל את המבנה הנייד שרכשת בעיצוב חיצוני ופנימי כפי שרצית ובחרת.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל