קונטיינרים

חברת CONTAIN מתמחה ומובילה במכירה והשכרת קונטיינרים בהתאמה אישית. 

ברשותנו מגוון רחב ביותר של קונטיינרים, לשימושים שונים ובגדלים משתנים. את הקונטיינרים שלנו ניתן להתאים לבתי מגורים, למשרדים, לחדרי קירור ניידים ונייחים, לתאי שמירה, למחסנים, לשירותים או מקלחות ועוד.

כל מה שרצית לדעת על קונטיינרים

קונטיינרים (או בשמם העברי – מכולות) הינם מבנים ניידים הנראים כתיבות מתכת גדולות ועשויים מפלדה, שלהם עמידות גבוהה לאורך זמן ובלאי נמוך. למרבית הקונטיינרים עמידות טובה בפני אש ונגד תנאי מזג אוויר קיצוניים (בידוד טרמי) וכן בידוד אקוסטי (נגד רעשים חיצוניים).

בזכותן של תכונות אלו אפשר להסב ולהתאים את הקונטיינרים למטרות שימוש שונות, כגון: למחסנים, מבנים יבילים למגורים, לחללי עבודה כגון משרד נייד,  לביתנים בתערוכות, לתאי שירותים ניידים, לנקודות שמירה, למחסני קירור ניידים ונייחים ועוד. אין לשכוח, כמובן, את יעילותם הגבוהה של הקונטיינרים בשינוע סחורות דרך היבשה ודרך הים.

גדולתם של הקונטיינרים היא בהיותם מבנים ניידים (יבילים) שניתן להובילם ולשנע אותם ממקום למקום. את הקונטיינרים המשונעים בכבישים מעמיסים על משאיות בעלות מנוף מיוחד ומובילים אותם עד למקום שנבחר להצבתם.

מה תרצו לדעת?
קונטיינרים למגורים מחברת CONTAIN
נגן וידאו אודות CONTAIN - קונטיינרים
קונטיינר באוויר עם מנוף מייצג קונטיינרים לשימושים שונים של חברת CONTAIN

השימושים השונים של הקונטיינרים

כמבני מגורים
כמשרדים
כמבנים יבילים בבתי ספר, גנים, אתרי בנייה וכדו'
כמבני שירותים עם או בלי מקלחות
ביתני שמירה בפתחם של מוסדות, ישובים וכדו'
מחסנים
כמכולות קירור נייחים וניידים

שימוש בקונטיינר למגורים

מחירי הדירות בארץ רק הולכים וגדלים וכך גם הדרישות הגבוהות למחירי השכרת הדירות. סיטואציות מוכרות אלו מסבות קשיים רבים בפני יחידים ומשפחות לרכוש או לשכור דירות ומרחיקות מהם יותר ויותר את חלום הבית.

לנישה זו נכנסים הקונטיינרים בהצלחה הולכת וגדלה – ככל שעוברות השנים עולה המודעות לקנות או לשכור קונטיינר ולהסב אותו לבית מגורים. אין ספק כלל, כי בצורת מגורים בבניה קלה עלות הקנייה או ההשכרה נמוכות באופן משמעותי מעלויות של דירה או בית מבנייה קונבנציונלית.

יצור הקונטיינרים נעשה בשיטת הבנייה הירוקה, שאינה מזהמת את הסביבה, כמעט ואינה יוצרת פסולת בנייה ואינה מעמיסה על זיהום האוויר. כל קונטיינר ניתן להתאמה אישית ללקוח לפי צרכיו ודרישותיו. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לייעץ בכל הקשור לעיצוב הפנימי והחיצוני של הקונטיינר.

דוגמה לעיצוב פנימי יכולה להיות חלוקת הקונטיינר לחדרים בגודל ובמספר הרצוי ללקוח, עיצוב מטבח בטעמו האישי, בחירת קרמיקה או חיפוי עץ לקירות הגבס הפנימיים, תכנון חדר השירותים ועוד. הצוות המקצועי שלנו ישמח להציג בפניכם את כל האפשרויות המכולות למכירה או קונטיינרים להשכרה,  בגודל ורוחב המתאימים לכם.

דוגמא לבית מקונטיינרים מייצג קונטיינרים למגורים של חברת CONTAIN
דוגמה של קונטיינרים המשמשים לצורכי מכולות קירור מחברת CONTAIN

שימוש בקונטיינרים לצורכי קירור

ישנם מוצרים רבים הזקוקים לאחסון בתנאי קור מבוקרים ויציבים, כמו: מוצרי בשר או דגים, מוצרי חלב, פרחים, תרופות וכדו'. קונטיינרים המוסבים לתאי קירור ניידים ונייחים הינם פתרון מעולה למוצרים אלו.

ניתן להסב את הקונטיינר למחסן קירור וכן לנייד ולשנע אותו כמחסן קירור נייד מהמפעל או החברה לכל מקום בארץ. ניתן גם לשנע את הסחורה בקונטיינר קירור למדינות אחרות בעזרת אוניות משא.

שימוש בקונטיינרים לצורך אחסנה

קונטיינרים הינם פתרון מצוין לשמש כמחסן לאחסון סחורה, ציוד, תכולת בית וכדו' לטווח ארוך או קצר. הקונטיינרים המשמשים כמחסנים מצוידים באמצעי מיגון ואבטחה ברמות שונות לפי רצון ודרישת הלקוח. אמצעים אלו מבטיחים את הסחורה מפני פריצה וגניבה. בין אמצעי הבטיחות ניתן לבחור: מערכות אזעקה, מצלמות וסוגי נעילה מגוונים אחרים.

קונטיינר צהוב עם דלתות פתוחות וסחורה בתוכו מייצג קונטיינרים לאחסנה מחברת CONTAIN
משרד נייד קומפקטי מייצג קונטיינרים לשימוש כמשרדים מחברת CONTAIN

קונטיינרים לשימוש כמשרדים

ניתן לתכנן ולעצב משרד בתוך קונטיינרים למכירה, בעלות נמוכה בהרבה משכירה או מקנייה של משרד רגיל. את שטחו הפנימי של הקונטיינר אפשר לחלק ולעצב בהתאם למספר העובדים ולגודלו המיועד של המשרד.

כמובן, שבקונטיינר המשמש כמשרד מותקנים שירותים, מטבחון, מערכת תקשורת, מערכות חימום וקירור וכל מה שצריך כדי שלעובדים תהיה סביבה עבודה נעימה ונוחה.

ניתן להציב את הקונטיינר בכל מקום לפי דרישת הלקוח, לדוגמה: כמשרד מכירות באתר בנייה, כמקום עבודה בחצר הבית, בישובים שבהם מתבצעת הרחבה ועוד. במצב שבו משמש הקונטיינר כמשרד לתקופה מוגבלת, ניתן כמובן לנייד אותו לאחר מכן למקום אחר.

שימוש בקונטיינרים לצורך שירותים

אתרי טבע, אירועים, אתרי בנייה וכדו' אינם נמצאים פעמים רבות בקרבת שירותי קבע ולכן תאי שירותי בקונטיינר הינם פתרון מעולה במצבים כגון אלו. את שטח הקונטיינר ניתן לחלק לכמה תאי שירותים ואף להוסיף לצידו קונטיינר נוסף שישמש למקלחות.

קונטיינר כחול עם דלתות פתוחות וחלונות גבוהות מייצג קונטיינרים לדוגמה של חברת CONTAIN

טיפים לרכישה או להשכרה של קונטיינרים – על מה לשים לב?

לפני שרוכשים או שוכרים קונטיינר חשוב לבדוק את תקינותו מבחינה חיצונית ופנימית.

חשוב לקרוא מידע מקדים על גדלים וסוגים של קונטיינרים המצויים בחברתנו, כדי להגיע אלינו עם החלטה איזה סוג או גודל של קונטיינר מתאים לך בצורה הטובה ביותר.

לבדוק את נושא הבטיחות  – הן מבחינת בטיחות השימוש בקונטיינר והן מבחינת האמצעים הבטיחותיים המותקנים בו (או שיכולים להיות מותקנים בו על סמך דרישתך) נגד פריצות וגניבות.

לגבי קונטיינרים המיועדים לקירור חשוב לבדוק את איכותה ותקינותה של מערכת הקירור המותקנת בהם.

לבדוק מראש את כל נושא שינוע הקונטיינר: האם החברה שקנית או שכרת ממנה את הקונטיינר גם משנעת אותו והאם יש לה משאיות מנוף ייעודיות העומדות בדרישות ובתקנות התעבורה.

לברר את נושא האחריות – האם ניתנת אחריות, מה היא כוללת ולכמה זמן היא תקפה.

מחפש קונטיינר?
הגעת למקום הנכון!

כל קונטיינר אפשר לעצב בהתאמה אישית לטעמו ולצרכיו של כל לקוח הן בצורתו החיצונית והן בצורתו הפנימית. בשל מגוון האפשרויות הנרחב כל לקוח יכול לבחור את העיצוב שמתאים לטעמו האישי ועונה על דרישותיו. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לסייע בכל הקשור לאפשרויות התכנון והעיצוב של הקונטיינרים.

איכות הקונטיינרים שאנו מייצרים ומשווקים היא בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם לחברה שבה תוכלו למצוא קונטיינרים באיכות משובחת. יש לציין, כי חברתנו מספקת גם שירותי הובלה ושינוע לקונטיינרים, כולל פריקתם מהמשאיות והצבתם במקום שהלקוח בחר.

                       אנחנו לשירותכם בכל עת!

קונטיינרים לצרכי מגורים מייצגים דוגמה לקונטיינרים של חברת CONTAIN
ערימת קונטיינרים - CONTAIN

שאלות ותשובות

קיימות שפע של אפשרויות לשדרוג הקונטיינר ולעיצובו הפנימי והחיצוני. אנחנו לשירותך ביעוץ ובתכנון כדי לעצב לך את בית חלומותיך.

אתה יכול בהחלט, אך עליך לקבל היתר בנייה לקונטיינר מוועדת הבינוי במקום מגוריך. במידה והקונטיינר מיועד להצבה לזמן
קצר – יכול להיות שלא תזדקק להיתר בניה, אך עליך לבדוק זאת.

קונטיינר לקירור יכול לשמש הן כמחסן קירור נייח וקבוע במקומו והן כמחסן קירור נייד שניתן לשנע בו את הסחורה בקירור ברחבי הארץ. זהו יתרונו על מחסן קירור רגיל.

בהחלט! אחד מהשימושים של קונטיינר הוא גם התאמתו לחדרי שירותים. ניתן ליצור עבורך את מספר התאים שאתה מבקש וכן ליצור הפרדה בין גברים ונשים.

ניתן להצמיד קונטיינר לחלק הבית שאתם רוצים להרחיב ועם ההתאמות הדרושות להפוך אותו לחדר נוסף. כך תחסך ממך הטירדה של השיפוץ וההוצאות המתלוות לו..

המבנה להתמוטט הינו קטן בהרבה מסיכויי ההתמוטטות של מבנה קונבנציונלי.

מאמרים אחרונים
שלושה משרדים יבילים

הטרנד החדש בבניית משרדים

בנייה במכולות - הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו - CONTAIN

בנייה במכולות: הטרנד החדש ומה כדאי לכם לדעת עליו?

בית ממכולות

די לחפור: טרנד הבתים ממכולות הגיע גם לישראל

בית מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא צימרים ניידים - CONTAIN

צימרים ניידים

מגוון מכולות מייצגות דוגמה למאמר מקצועי בנושא סוגי מכולות - CONTAIN

סוגי מכולות

מבנה מעץ מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא בנייה קלה מעץ - CONTAIN

בנייה קלה מעץ

הובלות בקירור - CONTAIN

הובלות בקירור באמצעות מכולות

רוכשים מכולה - מהם הפרמטרים שכדאי לבחון - CONTAIN

רוכשים מכולה – מהם הפרמטרים שכדאי לבחון?

מבנים ניידים על גלגלים בישראל של חברת CONTAIN

מבנים ניידים על גלגלים בישראל

בית על כף יד מייצג בתים ניידים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

יתרונות וחסרונות במבנה נייד

מבנים ניידים כתוצר של בניה קלה מייצגים דירה במיליוני שקלים או בית נייד מחברת CONTAIN

דירה במיליוני שקלים או בית נייד?

בתים ניידים יפים מחברת CONTAIN עבר ועתיד

בתים ניידים – עבר ועתיד

פאנל באוויר בעת בניה מייצג דוגמה למאמר מקצועי בנושא מבנה נייד מתקפל - CONTAIN

מבנה נייד מתקפל